O firmie

Pogotowie Komputerowe Katowice Arkadiusz Łuczak powstało z myślą o ciągłym i dynamicznym rozwoju Pogotowie Komputerowesprzętu komputerowego, a co za tym idzie coraz większą ilością problemów. W obecnych czasach praktycznie w każdym domu znajduje się komputer i ciężko nam sobie wyobrazić działanie firmy bez komputera czy dostępu do Internetu. Poprzez komputer i Internet dokonujemy opłat, komunikujemy się z innymi osobami, zdobywamy wiedzę czy spędzamy wolny czas. Utrzymamy Twoje komputery w dobrej kondycji, by nigdy nie odmówiły Ci posłuszeństwa, a jak już to zrobią dokonamy szybkiej i profesjonalnej naprawy. Chronimy naszych Klientów przed zagrożeniami tj. wirusy komputerowe i zapewniamy spokój i bezpieczeństwo pracy.

Podstawą skutecznej naprawy komputera jest precyzyjna diagnoza przyczyny problemów z komputerem. Gwarantujemy, dzięki bogatemu doświadczeniu naszego pogotowia komputerowego, że nasze diagnozy są zawsze trafne. Pozwala to obniżyć koszty naprawy komputera jak i skrócić czas potrzebny do modernizacji sprzętu pozwalającego na korzystanie w pełni z komputera, laptopa czy urządzeń zewnętrznych. Posiadamy wysokiej klasy sprzęt, oprogramowanie i wiedzę pozwalającą na trafne wykrycie problemu. Ciągle powiększające się grono zadowolonych klientów jest najlepszą rekomendacją naszej firmy.

Pogotowie Komputerowe Katowice i Serwis Laptopów Katowice działa na terenie Województwa Śląskiego. Obsługujemy: Katowice, Sosnowiec, Dąbrowa Górnicza, Będzin, Gliwice, Zabrze, Bytom, Bielsko-Biała, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Łaziska, Mikołów, Chorzów, Jaworzno, Mysłowice, Żory, Tarnowskie Góry, Piekary Śląskie, Racibórz.

Zakres usług:

Cennik: